S úsměvem jde všechno líp. 
Nejtěžší boj je se sebou samým. ![]()
Naše třída 4. A bojuje a vyhrává. 
Vítáme vás na našich stránkách a přejeme vám, aby se vám tu líbilo a rádi jste se sem vraceli.
Začínáme další školní rok. Moc se na něj těšíme.
Chceme informovat o všech zajímavostech z naší třídy i školy. 
25. 6. 2017 - Nostalgicky jsem se po letech vrátila a zavzpomínala, bylo nám spolu fajn.....
Vrátila jsem se .... ne, nenechám naše stránky smazat! 26.12. 2017
Věřím, že sem stále chodite vzpomínat...
Tak už vím, že sem chodíte... :-)
30.1. 2021 - vzpomínám...











